Nataliya Grebenschikova (grebenschikova) wrote,
Nataliya Grebenschikova
grebenschikova

«Грація сталі» на Сталевій Грані. Субота, 22 листопада об 11 ранку.

Магічна краса жіночого вбрання перевірена століттями.

Красива дівчина на виданні, жінка - берегиня домашнього затишку - це саме за ради них чоловіки готові на подвиги, це їх боронять вони віками, почуваючи себе справжніми Чоловіками, захисниками, воїнами. Сьогодення виростає з минулого і живить собою майбутнє.
Справжня жінка завжди залишається Жінкою, вона несе в собі красу минулого, зерно майбутнього і те світло, завдяки якому Чоловік стає Лицарем. Енергія жіночої віри переростає в енергію чоловічих дій.

Голда Виноградська:

український дизайнер, Віце-президент Конфедерації дизайнерів та стилістів України, організатор національного проекту Fashion Globus Ukraine.
Її філософія в створенні жіночого одягу полягає в тому, щоб кожна жінка, яка його вдягала, відкривала в собі свою жіночність та шарм.
Спеціально для «Сталевої грані» Голда створила нову колекцію «Грація сталі», яка підкреслює  дуалізм понять «сила жінки в її слабкості»:  крихкість прозорих блуз героїнь та витонченість їх образів протистоїть силі та міцності зброї.

Магічне перевтілення в часі та можливість відчути себе свідками життя та традицій давніх століть на показі стали реальністю завдяки війсково-історичному клубу «РОСИЧІ» , керівник Росланд:
Витонченими та досконалими образами героїнь показу ми вдячні колективу мережі салонів «ЛОНДА».

Музичний супровід від чудових та напрочуд талановитих : Віра Бренер (волинка) ; Микола Турунов (гитара) Ерланд Сіволапов (перкуссія)
Доторкніться та розкрийте вічну тему жіночої краси на показі колекції «Грація сталі» від дизайнера Голди Виноградської.

Чекаємо на вас у суботу та неділю (22-23 листопада) у виставкому центрі АККО Інтернешнл, місто Київ, проспект Перемоги, 40Б.

Tags: ножевое шоу Стальная Грань
Subscribe

 • (no subject)

  Как-то один мужчина очень пытался убедить меня в том, что складной нож без ножен быть не может. На что я, пожав плечами, заметила, мол "penny…

 • Spring spirit

  Иногда я думаю о том, что если бы цвет моего пальто в тот весенний день был другим, я бы так никогда и не прониклась любовью и пониманием (тм) к…

 • Тематический праздник

  И немного о его "корнях". Я о сегодняшнем National Knife Day А история на самом деле проста : Национальный День Ножа то отмечался, то…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments